+420 596 245 841 7:30-16 hod.
Slovak

O nás

Profil firmy

Společnost Baterie Centrum, s.r.o. byla založena v roce 1996 se sídlem v Ostravě se zaměřením na distribuci baterií. Od roku 1999 začala vyrábět své vlastní značky u ověřených partnerských firem v Číně, a to pod přísnou technickou kontrolou své kanceláře se sídlem ve městě Ningbo a logistickým centrem v Ostravě, které zaručuje zákazníkům dodání v nejkratším možném čase. Díky dynamické prosperitě, založené na kvalitě výrobků a jejich cenové dostupnosti, a neustále se zvyšujícímu růstu rozmanitosti produktů uspokojujících širokou škálu zákazníků, se společnost řadí mezi přední výrobce, dovozce a distributory baterií a světelných zdrojů nejen v České Republice, ale svým působením jsou dnes výrobky distribuovány také do Německa, Francie, Polska, Srbska, Makedonie, Maďarsko a samozřejmostí zůstává i Slovensko, na jehož území firma disponuje svým druhým sídlem.

Distribuce

Prodejní strategie firmy je zaměřena především na velkoobchod, ale i maloobchod. Mezi významnější obchodní řetězce, se kterými spolupracuje, patří Penny Market, COOP, Merkury Market, Kaufland, Baumax, UNI Hobby, atd. Spolupráce s firmou Baterie Centrum, s.r.o. je záruka dobrého obchodu. Mimo dovoz a propagaci vlastních značek BC Baterries, BC LUX a BC Trixline, jejíž produkty se vyznačují svou spolehlivostí a jednoduchým zpracováním s osobitým designem se společnost soustředí také na distribuci spřátelených firem jako je GP, Philips, Varta či z oblasti baterií do naslouchadel také Panasonic, Rayovac, Duracell a Maxell.

V rámci České Republiky zaujímá značka BC Baterries 10% podíl na trhu v prodeji baterií na základě měření prováděné agenturou Nielsen Admosphere, a.s., který zajišťuje páté místo ve srovnání se světovými značkami GP, Philips, Panasonic, Wonder a prvenství mezi privátními značkami.

Sortiment

Aktivní sortiment společnosti Baterie Centrum, s.r.o. je tvořen více než 700 položkami, které prošly řadou testovacích a měřících úkonů v autorizovaných zkušebnách. Krom kompletního sortimentu spotřebních baterií se firma specializuje na produkty s úspornými LED zdroji a to především žárovky, podhledová světla, světla vestavěná a to jak do interiéru, tak i do exteriéru. Svou výrobu soustřeďuje také na úsporné a halogenové žárovky, trubice, senzory, profesionální svítilny, čelové svítilny, lampy a další doplňky, včetně produktů pro děti.

Baterie Centrum, s.r.o.
Michalkovická 2031/109c
710 00 Ostrava
Česká Republika
Čeština
cz
English
en
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk